Hirdetések

Hirdetések

Évközi 7. vasárnap

2014. február 23.

 

1.      Ma a 11-es mise keretében lesz a betegek szentségének a kiszolgáltatása.

2.      Ma a közösségi ház továbbépítésére gyűjtünk.

3.      Ma délután 3-tól a helyszínen, a közösségi ház jelenlegi állapotának a bemutatása lesz. Építési terület lévén, kiskorúak csak felnőtt családtag kíséretében vehetnek részt!

4.      Pénteken, február 28-án, este 6-tól farsangi bálba hívjuk a 13 év feletti fiatalokat a Rákoshegyi Közösségi Házba (Podmaniczky u. 3.). Részletek a plakáton olvashatók! Jelentkezni sekrestyében vagy a plébánián lehet.

5.      Jövő vasárnap, március 2-án gyűjtünk a katolikus iskolák javára.

6.      Már lehet jelentkezni a kárpátaljai kirándulásra, amely május 1-4. között lesz, csütörtöktől vasárnapig. Az önrész 34.000,- Ft, 12 év alattiaknak pedig 27.500,- Ft. Részletek a Hirdetőtáblán és a honlapon olvashatók.