Hirdetések

Hirdetések

 

Évközi 6. vasárnap

2014. február 16.

 

1.      Köszönjük mindenki segítségét, aki az idei farsangi bál szervezéséhez és lebonyolításához bármilyen segítséget nyújtott. Kérünk további segítséget ma délután 2-től az iskola tornatermének a takarításában!

2.      Február 23-án, vasárnap a 11-es mise keretében lesz a betegek szentségének a kiszolgáltatása

3.      Február 23-án, vasárnap gyűjtés lesz templomunkban a közösségi ház továbbépítésére. Aznap délután 3-tól a helyszínen, a ház jelenlegi állapotának a bemutatása lesz. Építési terület lévén, kiskorúak csak felnőtt családtag kíséretében vehetnek részt!

4.      Február 28-án, pénteken este 6-tól farsangi bálba hívjuk a 13 év feletti fiatalokat a Rákoshegyi Közösségi Házba (Podmaniczky u. 3.). Részletek a plakáton olvashatók! Jelentkezni sekrestyében vagy a plébánián lehet.