Hirdetések

Hirdetések

Évközi 3. vasárnap

2014. január 26.

 

1.         Jövő vasárnap, február 2-án Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Gyertyaszentelés a 11-es mise keretében lesz.

2.         Jövő vasárnap, február 2-án az esti mise után A kis herceg c. oratórium lesz előadva a sashalmi fiatalok tolmácsolásában. Az esti mise gitáros zenei szolgálatát is ők fogják adni.

3.         Február 8-án, szombaton lesz a Kaszap István Alapítvány Farsangi Bálja, amelyre szeretettel hívnak mindenkit. Részletek a plakáton olvashatók.

4.         Február 15-én, szombaton lesz a KAFA, katolikus Farsangi Bál - amihez elfogytak a belépőjegyek. Idén közösségi házunk továbbépítésére gyűjtünk. Ehhez hozzájárulhatnak a helyszíni gyűjtés során, valamint támogatói jegyek előzetes megvásárlásával vasárnaponként a szentmisék után, hétköznap a plébánián irodai időben. 

5.         Már érkeztek értékes felajánlások, és szívesen fogadunk további tombola felajánlásokat a farsangi bálra, amiket a sekrestyében vagy irodai időben a plébánián lehet leadni. Jelentősebb támogatóinkat, igény esetén, a plakáton illetve a helyszínen kiemelten fogjuk megemlíteni.

6.         2014. május 1-től 4-ig (csütörtöktől vasárnapig) lesz a kárpátaljai kirándulás. A szállás családoknál lesz falusi turizmus keretében. Hamarosan ismertetjük a részletes programot is. A határátlépéshez szükség lesz érvényes útlevélre. (Személyi igazolvány nem elegendő!)

7.         A Google naptárban már elérhető plébániánk naptára is Rákosligeti Római Katolikus Plébánia néven. Ily módon könnyen elérhető egy-egy fontosabb esemény időpontja és egyéb részletek.