Advent 4. vasárnapja

2013. december 22.

1.Köszönjük mindazoknak, akik segítettek a fenyőfa szállításában, a Betlehem és a fenyőfa felállításában és díszítésében, valamint a templom takarításában.

2.Ma a 9-es mise végén fogadjuk a Pásztorjáték szereplőinek szánt süteményt és ajándékot a templom kijáratánál, amik mise előtt is leadhatók a hittanterembe.

3.Ma az esti szentmisével lezárul az idei adventi lelkigyakorlatunk. Már este 6-tól, és mise után is lesz gyóntatás.

4.Ezen a hétvégén perselyezéskor illetve a kijáratnál közösségi házunk továbbépítésére gyűjtünk. Kérjük kedves Testvérek nagylelkű támogatását!

5.Hétfőn, december 23-án lesz az utolsó Rorate mise reggel ½ 7-kor.

6.Kedden, december 24-én reggel ½ 8-kor lesz szentmise, valamint éjfélkor.

7.Pásztorjáték kedden, december 24-én lesz, du. 4-kor. Kérjük a gyermekeket, hogy a Mikulástól kapott csillagokat a Pásztorjátékra hozzák magukkal, amikkel a betlehemi jászlat tudják feldíszíteni.

8.Ünnepi miserend:

·       december 25. szerdán 09:00, 11:00 és 19:00

·       december 26. csütörtökön 10:00 és 19:00

·       december 31. kedden 17:00 évvégi hálaadó mise

·       január 1. szerdán 10:00 és 19:00

9.Köszönjük mindazoknak, akik idei egyházi hozzájárulásukkal támogatták plébániaközösségünket. A hozzájárulás személyesen a sekrestyében vagy az irodában, csekken vagy átutalással fizethető be.

10.   Már lehet előjegyeztetni szentmise szándékot a következő évre a sekrestyében vagy az irodában.

11.   Már elkezdődtek az előkészületek a 2014-es KAFA bálra, amely február 15-én, szombaton lesz. Január 11-től szombaton délelőttönként lesznek a klasszikus nyitótánc próbái, amelyre limitált számban várunk jelentkezőket minden korosztályból.