Krisztus Király ünnepe

2013. november 24.

1.        Ma országos gyűjtés van a Karitász javára.

2.        Ma Krisztus Király ünnepe van, az egyházi év utolsó vasárnapja, és egyben a Hit Évének is az utolsó napja.

3.        Jövő vasárnap Advent 1. vasárnapja lesz. Adventi gyertyagyújtás szombaton lesz, az esti szentmise elején.

4.        Jövő vasárnap a 9-es mise után várunk minden gyermeket a Pásztorjáték előkészítéséhez.

5.        Jövő vasárnap, december 1-én az esti mise után Képmeditáció lesz a templomban. A szentmise zenei szolgálatát ezúttal is a sashalmi gitáros kórus vállalta.

6.        December 8-án, vasárnap a 9-es misére várjuk a Mikulást. A gyermekek készüljenek neki szóló verssel vagy énekkel.

7.        Adventben a Rorate misék hétfőtől péntekig lesznek minden nap reggel ½ 7-kor. Szombaton csak este lesz mise. A szentségekhez való rendszeres járulással is készüljünk a Karácsony ünnepére.

8.        Adventben idén is lesz adventi vásásár a hittan teremben, amelynek bevételét, a karitász munkatársak kerületünk rászorulóinak támogatására fognak felhasználni. Köszönettel fogadunk felajánlásokat a vásárba, amit a hittan terembe lehet leadni.