2013. november 17.

1.         Kedden, november 19-én Szent Erzsébet ünnepe lesz. Ebből az alkalomból ma a szentmisék után, a karitász munkatársak „Szent Erzsébet kenyerét” kínálják a kijáratnál.

2.         Szombaton, november 23-án Kaszap István Alapítvány buszos zarándoklatot szervez az „István a szent király” c. kiállítás megtekintésére. Részletek és elérhetőség a Hirdetőtáblán olvashatók.

3.         Jövő vasárnap Kriszts Király ünnepe lesz, az egyházi év utolsó vasárnapja.

4.         Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a Karitász javára.

5.         Jövő vasárnap délelőtt az Etalon kiadó termékei vásárolhatók meg a templom előtti téren.

6.         Adventben a Rorate misék hétfőtől péntekig lesznek minden nap reggel ½ 7-kor. Szombaton csak este lesz mise.

7.         Adventben idén is lesz adventi vásásár a hittan teremben, amelynek bevételét, a karitász munkatársak kerületünk rászorulók támogatására fognak felhasználni. Köszönettel fogadunk felajánlásokat a vásárba, amit a hittan terembe lehet leadni.