2013. november 10.

1.        Novemberben a péntek esti misék elhunyt szeretteinkért lesznek felajánlva.

2.        Ma de. 10 órakor találkozunk a plébánián az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleivel.

3.        Ma az esti mise után orgonabemutató hangverseny lesz templomunkban az új elektromos orgonánk bemutatásának alkalmából. Orgonál Bolyosné Pethő Ildikó. A belépés díjtalan!

4.        Jövő hétvégén lesz az újtelepi templom búcsúünnepe. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók. Keresztaljával november 16. szombat esti ½ 6-os misére készülünk. Indulás este ½ 5-kor lesz a templom elől.

5.        Adventben idén is lesz adventi vásásár a hittan teremben, amelynek bevételét, a karitász munkatársak kerületünk rászorulók támogatására fognak felhasználni. Köszönettel fogadunk felajánlásokat a vásárba, amit a hittan terembe lehet leadni.

6.        Tisztelettel kérünk mindenkit, hogy vigyázzon a templom tisztaságára azáltal is, hogy használja a templom bejáratánál található lábtörlőt.

7.        Azok a gimnazisták, akik a kötelező önkéntes órákat közösségünk javára szeretnék felajánlani, a plébánián szíveskedjenek jelezni szándékukat.