2013. november 3.

1.        Novemberben a péntek esti misék elhunyt szeretteinkért lesznek felajánlva.

2.        Szombaton, november 9-én Kaszap István Alapítvány lelki napra hív minden korosztályt a Pál Apostol Iskola aulájába. Részletes program a Hirdetőtáblán olvasható.

3.        Jövő vasárnap, november 10-én de. 10 órakor találkozunk a plébánián az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleivel.

4.        Jövő vasárnap, november 10-én, az esti mise után orgonabemutató hangverseny lesz templomunkban, a polgármester úr és kerületi képviselők támogatásával megvásárolt elektromos orgonánk bemutatásának alkalmából. Orgonál Bolyosné Pethő Ildikó. A belépés díjtalan!

5.        Tisztelettel kérünk mindenkit, hogy vigyázzon a templom tisztaságára azáltal is, hogy használja a templom bejáratánál található lábtörlőt.

6.        Azok a gimnazisták, akik a kötelező önkéntes órákat közösségünk javára szeretnék felajánlani, a plébánián szíveskedjenek jelezni szándékukat.