Hirdetések

Hirdetések

 

Évközi 28. vasárnap

2013. október 13.

1.        Előre nem tervezett építési munkák miatt, szombaton elmaradt a téglapucolás. Mégis szeretnénk köszönetet mondani azoknak, akik, nem értesülve a változásról, szombat reggel megjelentek a közösségi háznál.

2.        Ma de. 10-kor találkozunk a plébánián az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleivel.

3.        Szombaton, október 19-én lesz Sándor István vértanú, szalézi testvér boldoggá avatása Szent István bazilikában, amely a péntek esti virrasztással kezdődik. Szombaton de. ½ 11-kor lesz az ünnepi szentmise, du. ½ 2-től a fiatalokat várják a Budapest-körcsarnokba.

4.        Várjuk azok felajánlását, akik a 2015-ben megjelenő jubileumi emlékkönyvünkbe közösségünk egy-egy témáját szakszerűen dolgoznák fel. Jelentkezni a ligeti.misszio@gmail.com címen lehet.

5.        Mint ismeretes, ez év január 1-től templomunkban az esti szentmisék télen-nyáron 7-kor kezdődnek.