2013. szeptember 22.

1.  Ma az esti mise után Képmeditáció lesz az Ószövetségből vett idézetekkel. Szentmisén a sashalmi gitáros kórus fiataljai nyújtanak zenei szolgálatot.

2.  A héten, szerdán elkezdjük közösségi házunk bontását. Amennyiben az időjárás engedi, Újesztendőre szerkezetkész állapotig szeretnénk megépíteni, azután, anyagi lehetőségektől függően fogunk szerződni újabb munkákra.

3.  A héten, pénteken elmarad a Bibliaóra, jövő héttől pedig fél órával korábban, azaz este ½ 6-tól fog kezdődni a templomban.

4.   A héten, pénteken folytatódnak a ministráns foglalkozások ¾ 3-tól a hittan teremben. Minden pénteken a kezdő, avatás előtt álló ministránsokat várjuk, minden hónap második vasárnapján du. 4-től pedig minden ministráns jelenlétére számítunk!

5.  Jövő vasárnap, szeptember 29-én lesz a rákoshegyi templom búcsúünnepe. Az ünnepi szentmise de. 10-kor kezdődik, amelyre szeretettel hívják a kedves testvéreket is!

6.  Szeptember 30-án, hétfőn lesz templomunk nagytakarítása a reggeli mise után. Szeretettel kérjük mindenki segítségét.

7.  Templomunk búcsúünnepe idén október 6-án lesz a de. 10 órakor kezdődő ünnepi szentmise keretében. Azon a napon de. csak az az egy szentmise lesz, amit Balogh Attila kőbányai plébános atya fog celebrálni.

8.  A búcsúi szentmise után idén is lesz agapé a Gregor József Iskola aulájában. Szeretettel kérünk sós illetve édes süteményt mindazoktól, akik szeretnének hozzájárulni közösségünk ünnepéhez.

9.  Október 5-én, szombaton lesz az őszi nagymarosi ifjúsági találkozó. Részletek a honlapon és a plakáton olvashatók.

10.       A héten elkezdődtek a hittanórák. Végleges hittanórák rendje megtalálható a honlapon és a hirdetőtáblán.