2008. december 7.

HIRDETÉSEK

Advent 2. vasárnapja
2008. december 7.

1.) Vasárnaponként, így ma is, az esti szentmise előtt ½6-tól Vesperást imádkozunk a templomban az ifjúság vezetésével. Mindenkit szeretettel várunk!
2.) Adventben minden hétköznap (hétfőtől szombatig) reggel ½7-kor kezdődnek a Rorate misék.
3.) Adventi gyertyagyújtás szombatonként van, ¼ órával az esti szentmise előtt.
4.) Szombaton, december 13-án délután 4.00 órára szeretettel várjuk a plébániára mindazokat, akik részt vettek a „72 óra kompromisszum nélkül” megmozdulásban.
5.) Jövő vasárnap Szentlélek szeminárium lesz az esti szentmise után.
6.) December 15-én, hétfőn Nyisztor Ilona ad karácsonyi hangversenyt templomunkban, aki idén kapta meg a Csángó Kultúráért díjat. Rendkívüli tehetségével a moldvai népénekeket és népszokásokat művészi módon tudja életre kelteni.
A koncert adományait a Pusztinai Magyar Ház támogatására kívánja fordítani.
7.) December 18-án, csütörtökön a Gregor József Általános Iskola növendékei karácsonyi koncertje lesz templomunkban.
8.) December 20-án, szombaton a Vox Nova énekegyüttes karácsonyi koncertje lesz templomukban.
9.) Karitász munkatársak segítségével Advent minden vasárnapján délelőttönként adventi vásár lesz a hittanteremben, felajánlott adományokból. A befolyt összeg plébániánk Karitász kasszájába kerül. Várjuk egyrészt kedves felajánlásaikat, másrészt pedig, figyelmükbe szeretnénk ajánlani a vásárt.
10.) Dec. 22-én és 23-án, hétfőn és kedden este 6.00 órától lelkigyakorlatos szentmise lesz, amelyet Török Csaba erzsébetvárosi plébános tart.