Hirdetések

Hirdetések

Évközi 23. vasárnap

2013. szeptember 8.

                             

1.  Ma a 9-es mise lesz a Veni Sancte, azaz, tanévkezdő szentmise.

2.  Hittanórák rendje megtalálható a honlapon és a hirdetőtáblán. A kérdőjeles időpontokról még folyik az egyeztetés.

3.  Szombaton, szeptember 14-én, Pál Apostol Iskolába várják a 18 év körüli és a feletti fiatalokat KASPÓ-ra, azaz, Katolikus Sportnapra, ahol lesznek játékok, sportok, koncert és közös ima. Előzetes regisztráció szükséges. Részletek a honlapon és a hirdetőtáblán olvashatók.

4.  Vasárnap, szeptember 15-én, lesz az idei Ligeti Ökumenikus Fesztivál templomuk melletti parkban, délután 2-től esti szentmiséig bezárólag. Az idei vándorkupáért saját készítésű rétessel lehet benevezni du. 2 és 3 óra között. Idén is lesznek gyermekeknek, fiataloknak és felnőtteknek szóló programok.