Hirdetések

Hirdetések

Évközi 11. vasárnap  

2013. június 16.

 

    1.           Ma a 9-es misén imádkozzuk el a Te Deumot, hálát adva a tanévben kapott kegyelmekért.

    2.           Az idei két táborba még lehet jelentkezni:

·      Napközis tábor: (6 éves kortól) június 24-28 (hétfő-péntek) plébánián, tízóraival és uzsonnával 5.000,- Ft/fő, hittanosainknak 1.000,- Ft/fő;

·      Ministráns tábor: (8 éves kortól) július 15-18 (hétfő-csütörtök) Esztergomban, utazással és teljes ellátással 12.000,- Ft/fő

3.           A templom bejáratánál és a honlapon megtekinthető a közösségi házunk tervrajza és néhány látványképe. A 15-15 millió forint főegyházmegyei, valamint Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázati támogatáshoz még legalább ugyanennyi önerő összegre lesz szükség. Az előkészület óta már több mint 2 millió forint felajánlás érkezett! A személyes, csekkes vagy átutalásos támogatást „Közösségi ház újjáépítésére” megjegyzéssel várjuk. Az építkezést az építési engedély kézhezvételével tudjuk elkezdeni, amire a közeljövőben számítunk. A házról bővebben a bejáratnál és a honlapon olvashatók.

4. Július 1-től augusztus végéig nyári irodai- és hétvégi miserend lesz: a vasárnapi 11-es mise elmarad, így vasárnap csak reggel 9-kor és este 7-kor lesz mise. Irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik a hétköznapi és vasárnapi misék után.