2008. november 23.

HIRDETÉSEK

Krisztus király vasárnapja
2008. november 23.

1.) Ma Krisztust, mint mindenség királyát ünnepeljük. Ez egyben az egyházi év utolsó vasárnapja is. Délután 5.00 órától imaóra lesz a templomban.
Jövő vasárnap Advent első vasárnapja lesz, amivel kezdetét veszi az új egyházi év. Adventben minden hétköznap (hétfőtől szombatig) reggel ½7-kor kezdődnek a Rorate szentmisék. Szerdánként is csak reggel lesz szentmise.
2.) Ma országos gyűjtés van a Karitász javára. Kedves testvérek adományait az Egyházmegyei Karitász Központ támogatására fogjuk továbbítani. Nagylelkű adományaikat hálásan köszönjük!
3.) Szentmise után a kijáratnál Szent Erzsébet kenyerét szeretnénk kínálni a kedves testvéreknek.
4.) A pásztorjáték próbák vasárnaponként vannak délelőtt a 9-es mise után a plébánián. Minden gyereket és ifjat szeretettel várunk!
5.) Szombaton, november 29-én 9.00 órától gitártanulás lesz a hittanteremben. Azon kívül pedig, idén már csak december 13-án lesz.
6.) Szombaton, november 29-én délután ½4-től az Isteni irgalmasság c. film megtekintésére kerül sor a plébánián.
7.) Szombaton, november 29-én délután 4.00 órától adventi koszorúkötésre várjuk a kedves szülőket és a gyerekeket a hittanteremben. Koszorúról és alapanyagról mindenki maga gondoskodik.
8.) Jövő vasárnap délután 4-kor lesz a rákosligeti temetőben helyreállítandó kereszt felszentelése, ahová mindenkit szeretettel várunk!
9.) A jövő évi szentmise szándékokat Advent 1. vasárnapjától lehet bejegyeztetni a sekrestyében vagy a plébánián. Egyben jelezzük, hogy 2009. január 1-től új stóladíjak lépnek érvényben, így a szentmisék stóladíjai is következő képpen változnak: csendes mise 1.200,-, orgonás mise 2.700,- lesz. Részletek a sekrestyében vagy a plébánián kérhetők.