2008. október 12.

2008. október 12.

HIRDETÉSEK

Évközi 28. vasárnap
2008. október 12.

1.) Ma az esti szentmise után lesz a „72 óra kompromisszum nélkül” elnevezésű karitatív megmozdulásról részletes tájékoztatás ill. részletkérdések megbeszélése.
A megmozdulás keretében október 24-én, pénteken csocsó bajnoksággal, október 25-én, szombaton táncházzal zárjuk a napot.
2.) Az Szentlélek szeminárium, rendhagyó módon, szintén ma este lesz, az esti megbeszélés keretében.
3.) Szombaton, október 18-án délután 3.00 órától Szépkorúak klubja lesz a Hittanteremben. Mindenkit szeretettel várunk!
4.) Október 19-én, vasárnap az esti szentmise után Balczó András, a magyar olimpiai bajnok lesz a vendégünk, aki az öttusasport történetének legnagyobb alakja, a Nemzet Sportolója, és nem utolsó sorban 12 gyermek édesapja.
5.) Október 17-én, pénteken este 6-tól Pál Apostol Katolikus Iskola szervezésében Jótékonysági Est lesz Vigyázó Sándor Művelődési Házban. A befolyt teljes összeget az évek óta támogatott 11 éves kisfiú, Orcskay Zsolti külföldi gyógykezelése javára ajánlják fel a szervezők. A belépőjegyek ára 1.000 Ft.
6.) A Rákoscsaba-újtelepi templomban október 18-án, szombaton este ½ 8-kor (az esti szentmise után) jótékonysági koncert lesz, amelynek bevételét Finta Lajos atya missziós munkájának támogatására ajánlják fel, aki Peruban misszionárius. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók!
7.) Október 22-én, szerdán este ½ 7-kor rendhagyó történelem órasorozat veszi kezdetét a rákoscsabai főtemplomban. A mostani előadó Farkas Lajosné történész lesz.