2007. július 8.

2007. július 8.

1.) Mai perselyadományaikat az ötgyermekes Bolyos család megsegítésére fogjuk továbbítani.
Mint azt már múlthéten is hirdettük, Bolyos Csaba temetése csütörtökön lesz, július 12-én délután ½ 3-kor az Újköztemetőben. Gyászmisét délután 5.00 órakor mutatunk be itt, a rákosligeti templomban.

2.) Egyúttal felhívjuk kedves testvérek figyelmét, hogy a Hirdetőtáblán olvashatók azok a hirdetések, amelyek tájékoztatást kívánnak adni az egyházközség életében történő eseményekről, változásokról.

3.) Amennyiben szentmisét szeretnének mondatni maguk vagy szeretteik megsegítésére, azt szíveskedjenek időbe jelezni a sekrestyében.

4.) Időbe felhívjuk kedves testvérek figyelmét, hogy augusztus hónapban mindennemű megkereséssel a sekrestyében érdeklődhetnek, a szentmisék előtt vagy azt követően.

5.) Tájékoztatjuk kedves testvéreket, hogy a rákosmenti plébániákon, így a mi plébániánkon is folynak a városmissziós előkészületek. Buzdítjuk kedves testvéreket, hogy foglalják imáikba azokat, akik már most illetve majd ezt követően fognak bekapcsolódni a városmisszióba.
Ugyanakkor várjuk azok jelentkezését, akik szívesen részt vennének az előkészületi munkálatokban is!

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

JÚLIUSI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy minden állampolgárnak, egyénileg és csoportosan, lehetőség nyíljék arra, hogy tevékenyen részt vegyen a közéletben és a közös ügyvitelben.
Missziós: Hogy valamennyi keresztény tudatában legyen saját missziós kötelességének, és tevékenyen segítse mindazokat, akik a népek evangelizálásában elkötelezték magukat.