2008. augusztus 31.

HIRDETÉSEK

2008. augusztus 31.

1.) Szeptember 1-től a szentmisék rendje, minden nap a megszokott időben lesz:
- hétfőtől péntekig: reggel ½ 8, szerda kivételével!
- szerdán: este 7-kor, szombaton: reggel ½ 8-kor és este 7-kor;
- vasárnap: 9-kor, 11-kor és este 7-kor.
Az irodai ügyintézés is a megszokott időben lehetséges a plébánián: hétfőn, szerdán és pénteken du. 4-től 5-ig.
2.) Szerdán a hónap első szerdája lesz: reggel 9-től az esti szentmiséig egész napos csendes Szentségimádás lesz a templomban.
3.) Pénteken első péntek lesz. Elsőpéntekes testvéreink a megszokott időben lesznek meglátogatva.
4.) Szombaton Ligeti Ökumenikus Fesztivál lesz templomunk mellett, amelyre szeretettel várjuk a kisgyemekes családokat, a fiatalokat és az idősebbeket egyaránt. Az együttlét bográcsozással veszi kezdetét 11.00 órakor, majd du. 1.00 órától a sátrakban és a színpadon előadások lesznek kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
A részletes programon a következők olvashatók: Sándor Ildikó, Bábozás - evangélikus ifjúság, Csengettyű zenekar, Szendy Anna énekesnő, Mokányos együttes, Nistor Ilona moldvai énekesnő, Tombola.
De lesz még "66-os út" interaktív kiállítás, Kézműveskedés, Meghallgatlak-sátor.
Kérjük mindenki segítségét, hogy a plakát és a szórólap terjesztésével juttassuk el a hírt a kerület minden lakójához.
5.) Jövő vasárnap 9.00 órakor lesz a Veni Sancte szentmise, amelyen a diákokért és a tanárokért imádkozunk.
6.) Szeptember 20-án, szombaton 5.00 órától Olofsson Placid bencés atya lesz a vendégünk, aki a Gulág egyik túlélője, valamint a „A Hit Pajzsa” díj kitüntetettje.