Hirdetesek

Hirdetesek

Évközi 2. vasárnap 

2013. január 20.

 1.          Hajlékok megáldása februártól kezdődik, amit január utolsó hetétől lehet kérni. Jozsef atya hittanorai februrtol folytatodnak.

2.          Ma kezdődik az ökumenikus imahét. A héten a szentmisék hétfőtől péntekig (kedd kivételével) reggel lesznek! Az imaalkalmak este 6-kor vannak: szerdan a reformatus templomban, csutortokon a katolikus templomban, penteken az evangelikus temolomban.

3.          Kaszap István Alapítvány jótékonysági bálja február 2-án lesz a Vigyázó Sándor Művelődési Házban. Reszletek a hirdetotablan olvashatok.

4.          Az idei KAFA - Rákosmenti Katolikus Farsangi Bál február 9-én, szombaton lesz du. 5-től a Gregor József Általános Iskola tornatermében. Jegyek a szentmisék után a fiataloknál vagy a sekrestyében kaphatók!