Hirdetések

Hirdetések

Szent Család vasárnapja

2012. december 30.

 

1.    Ma az esti mise után, néhány karácsonyi kórusművel idézi vissza a Karácsony hangulatát templomunk kórusa.

2.    Szentmisék rendje ünnepek alatt:

*2012. December 31-én (hétfő): csak du. 5-kor! hálaadó Szentmise;

- 23:30 Csendes hálaadás és képes visszatekintés

(templom nyítása 23.15)

*2013. Január 1-én (kedd) csak 10:00 és 19:00.

4.    A január 1-től érvénybe lépő új miserend megtalálható a Hirdetőtáblán, az újságos asztalon lévő brossurán és a honlapon:

http://rakosliget.plebania.hu/rendszeres_programok_2013_januartol

5.    Edit néni hittan órái január 7-től, József atya hittan órái pedig február 1-től fognak kezdődni.

6.    Februártól csütörtökönként este 6-tól bérmálásra való felkészülési hittan lesz a plébánián általános iskola 7-ik osztálytól. Csak a vallásukat gyakorlók és teljes kurzuson résztvevők járulhatnak a bérmálás szentségéhez.

5.    Január 26-tól Jegyes kurzust” indítunk, amelyre várjuk olyan fiatal párok jelentkezését, akik már meghozták a végleges döntést, hogy szeretnének összeházasodni. Olyan párok is jelentkezhetnek, akik még nem véglegesítették az esküvő időpontja, vagy akik más templomban szeretnék esküdni. Jelentkezni lehet személyesen, telefon (1/257-9427) vagy e-mailben (ligeti.misszio@gmail.com).

6.    Köszönjük mindazok munkáját, akik egész évben sokat fáradoztak templomunk gondozásában és díszítésében, a liturgia ünnepélyessé tételében, valamint közösségünk anyagi és adminisztrációs feladataiban. A Jóisten fizesse meg bőségesen fáradozásukat!