2008. június 29.

2008. június 29.

HIRDETÉSEK

Szent Péter és Szent Pál apostolok ünnepe
2008. június 29.

1.) Ma Szent Péter és Szent Pál apostolok ünnepe van. Egyházunk legkiemelkedőbb alakjai, akik az Evangélium hirdetésében más úton jártak, de a Krisztusért való legnagyobb tanúságtételük, a vértanúság közös volt.
2.) Elkészült a CD a csíksomlyói zarándokútról, amely átvehető a sekrestyében.
3.) Megbeszélteknek megfelelően, elsőpéntekes testvéreink egy héttel később lesznek meglátogatva.
4.) A Fészek tábor megbeszélése két hét múlva lesz, július 11-én, pénteken este 7.00 órakor a plébánián. A kárpátaljai út megbeszélése pedig július 23-án, szerdán lesz. Ne feledkezzünk meg arról, hogy Kárpátaljára csak érvényes útlevéllel lehet utazni!
5.) Felhívjuk kedves testvérek figyelmét, hogy előző évhez hasonlóan, a nyári szabadságolásokra való tekintettel, júliusban és augusztusban elmarad a szombat reggeli és a vasárnapi ½11-es szentmise.
Júliusban és augusztusban az irodai ügyintézésre a sekrestyében lesz lehetőség vasárnap és hétköznap a szentmisék után.