Hirdetések

Hirdetések

Évközi 33. vasárnap

2012. november 18.

 1.             Hétfőn, november 19-én Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe lesz. Ma a 9-es misén kenyérszentelés lesz, amit a Karitász munkatársak a kijáratnál minden mise végén osztanak. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a Karitász javára.

2.             Jövő vasárnap Krisztus Király ünnepe lesz, az egyházi év vége. A ½ 11-es mise végén elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

3.            Jövő vasárnapra, november 25. du. 3 órára, az újtelepi plébánia „Az utolsó hegycsúcs” c. film kedvezményes megtekintésére közös alkalmat szervez az Uránia Filmszínházban, amennyiben összejön legalább 20 fő. Előzetes jelentkezést név és telefonszám megadásával szerdáig várják az újtelepi plébánia üzenetrögzítős telefonszámán: 258-4074. A kedvezményes jegy ára 620,- Ft. Minden jelentkezőt személyesen értesítenek.

4.             December 2-án, vasárnap az esti mise után Képmeditáció lesz a templomban.

5.             December 3-tól Adventben, a Rorate misék hétfőtől péntekig lesznek reggel ½ 7-kor, szombaton csak este 6-kor van mise.

6.             Decemberben a Bibliaóra hétfőnkén lesz este 6-kor, januártól pedig péntekenként este 6-kor.

7.             Idén is lesz Adventi vásár a hittan teremben, ahová köszönettel fogadunk felajánlásokat. A vásár bevétele a rászoruló családok és idősek támogatására lesz fordítva.

8.             Köszönetet mondunk mindazoknak, akik idei egyházi hozzájárulásukkal támogatták plébániaközösségünket. Előre köszönjük azoknak is, akik személyesen, csekken vagy átutalással csak ezután tesznek eleget lelkiismeretbeli kötelességüknek!