2007. július 1.

2007. július 1.

1.) Ma „Péter-fillérek” gyűjtése van. Kedves testvérek adományait továbbítani foglyuk Rómába. Adományaikat előre is hálásan köszönjük!

2.) Szerdán, július 4-én, a hónap első szerdáján 9.00 órától egésznapos csendes szentségimádás lesz a templomban. Buzdítunk mindenkit, hogy szánjon néhány percet az Úrral való csendes beszélgetésre is!

3.) Szombat reggel helyett, a Rózsafüzér társulat pénteken imádkozza közösen a Rózsafüzér imádságot, este 6.00 órától. Ekkor kerül sor a titokcserére is!

4.) Akik szeretnének szentmisét mondatni maguk vagy szeretteik megsegítéséért, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében.

5.) Ne feledkezzünk meg, hogy szabadságolások miatt júliusban és augusztusban miserend változás lesz:
- szombaton reggel nem lesz mise, hanem csak este 7.00-kor,
- vasárnap: délelőtt csak 9.00-kor, valamint este 7.00-kor lesz szentmise ( de. ½ 11-kor nem!).

6.) Nehéz szívvel tudatjuk kedves testvérekkel, hogy Bolyos Csaba testvérünk földi zarándokútja június 28-án, csütörtökön véget ért.
Ezúton is szeretnénk megköszönni mindazok segítségét, akik eddig is segítettek az ötgyermekes családnak, hogy méltó módon tudjanak együtt lenni édesapjukkal. Jövő vasárnap gyűjtést rendezünk a Bolyos család megsegítésére.
A temetés és a gyászmise két hét múlva lesz, július 12-én, csütörtökön.

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

JÚNIUSI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy az Úr oltalmazza a tengerészeket és mindazokat, akik tengeri tevékenységekben érintettek.
Missziós: Hogy az Egyház Észak-Afrikában jelenlétével és tevékenységével tanúsítsa Isten szeretetét minden egyén és minden nép iránt.