2008. június 1.

HIRDETÉSEK

2008. június 1.

1.) Ma az esti szentmisén a Sashalmi Ifjúsági Kórus fog énekelni. A szentmise után Képmeditáció lesz, azt követően pedig Agapéra várjuk a kedves testvéreket, a hittan teremben.
2.) Az elmúlt héten, pénteken Jézus szentséges Szívének az ünnepe volt. A mai naptól, imakilenced keretében Jézus Szíve Litániáját fogjuk imádkozni minden nap: vasárnap, szerdán és szombaton este ½ 7-től, a hét többi napján pedig este 7.00 órától.
3.) Szerdán a hónap első szerdája lesz. Reggel 9-től az esti szentmiséig csendes Szentségimádás lesz a templomban.
4.) A héten hónap első pénteke lesz. Beteg testvéreink a megszokott időben lesznek meglátogatva.
5.) Pénteken este gyászmise lesz, amely Molnár Szilvia lelke üdvösségéért lesz felajánlva.
6.) A Szentlélek szeminárium nem jövő héten, hanem két héttel később, június 22-én lesz.
7.) A „RÁZENE fesztivál” keretében június 15-én, vasárnap este 8.00 órakor koncert lesz itt a templomban, Rotunda Énekegyüttes és Camerata XVII. „Latin Combo” együttes előadásában. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.
8.) Még van hely a két nyári utazásra:
- Fészek tábor: július 15-20. (kedd-vasárnap) – nem csak rákosligetiek számára! 34.700,-/felnőtt és 24.700,-/gyerek.
- Kassa-Kárpátalja-Észak Erdély: július 30-aug.2. (szerda-szombat). 29.000,-/fő. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.