Hirdetések

Hirdetések

Évközi 29. vasárnap

2012. október 21.

 

1.             Ma országos gyűjtés van a Missziók javára.

2.             Többek érdeklődésére, az ingyenes újságos asztalról elvihető a hit évének megnyitójára kiadott püspöki kar körlevele, ami a Hirdetőtáblán és honlapunkon is olvasható: http://rakosliget.plebania.hu/korlevel_hit_evenek_megnyitojara

3.             Jövő vasárnap, október 28-án ½ 11-es misén Budapesti Fazekas Mihály Gimnázium kamarakórusa Kodály: Magyar misét, és még más néhány éneket fog énekelni.

4.             November 3-án, szombaton du. 4-től „Templomi nyílt nap” lesz templomunkban kisebb és nagyobb gyermekek számára, sok érdekességgel.  

5.             Köszönetet szeretnénk mondani mindazoknak, akik idei egyházi hozzájárulásukkal támogatták plébániaközösségünket. Előre köszönjük azoknak is, akik személyesen, csekken vagy átutalással csak ezután tesznek eleget lelkiismeretbeli kötelességüknek! Támogatásról bővebben itt olvashatnak: http://rakosliget.plebania.hu/hozzajarulas

6.             A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia köszönetet mond kedves Testvéreknek, akik a 2011. évi személyi jövedelemadó 1%-át a Katolikus Egyháznak ajánlották fel. E támogatási mód, amely nem kerül külön pénzben a híveknek, az Egyházhoz való tartozást is kifejezi, Egyházunknak pedig jelentős bevételi forrást jelent.