2008. április 20.

2008. április 20.

HIRDETÉSEK

Húsvét 5. vasárnapja
2008. április 20.

1.) A Rózsafüzér Társulat szervezésében tavaszi zarándoklat lesz április 24-én, csütörtökön Márianosztrára. Azon a napon a szentmise egy órával korábban lesz, vagyis reggel ½ 7-kor!
2.) Május 1-től az esti szentmisék egy órával korábban, vagyis este 7.00 órakor kezdődnek.
3.) A héten folytatódnak a hittanórák. Így a pénteki Bibliaóra és az ifjúsági hittanóra is.
4.) Még van hely a Kassa – Kárpátalja – Észak Erdély július 30 – augusztus 2-ig tartó körútra. És a családos táborba is van még néhány hely, amely Hargita lábánál lesz július 15-től 20-ig.
5.) Köszönjük mindazok támogatását, akik lelkiekben és imáikkal segítik plébániánk közösségét. És azoknak is köszönjük, akik fizikailag és anyagilag is hozzájárultak plébániánk fenntartásához. További anyagi támogatások csekken vagy a sekrestyében és a plébánián adhatók le.
6.) A sydney-i Ifjúsági Világtalálkozóval párhuzamosan idén júliusban Egerben megrendezendő országos ifjúsági találkozó, a Magyar Sydney hivatalos honlapján már megtalálható a jelentkezéshez és a részvételhez szükséges tudnivalók. www.eger2008.hu