2012. október 14.

1. A héten, csütörtökön Szentatyánk, XVI. Benedek pápa meghirdetette a Hit évét, amely 2013. november 14-ig, Krisztus Király ünnepéig tart.

2. Köszönjük a templom mellett és a közösségi háznál végzett szombat délelőtti takarítást, rendrakást!

3. Ma a 9-es mise után vasárnapi játszóház van a közösségi háznál, az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleit pedig találkozóra várjuk a templom előtt.

4. Ma az esti misét Mohos Gábor atya fogja celebrálni, azt követően pedig, tanítás, Szentségimádás és közbenjáró ima lesz. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.

5. Kedden, október 16-tól indul a Baba-mama klub, amely kéthetente lesz de. 10-től a közösségi háznál.

6. Szerdán, október 17-én, az esti mise után testületi ülés lesz a plébánián.

7. Október 20-án, szombaton, a Rákoscsaba-Újtelepi Plébánia szervezésében zarándoklat lesz Sümegre. Részletek a Hirdetőtáblán és az újtelepi plébánia honlapján olvashatók.

8. Október hónapban a Pál Apostol Katolikus Iskola mese és ismeretterjesztő könyveket gyűjt az erdélyi Válaszút Szórványkollégium alsó tagozatos gyermekei számára, 4. osztályig bezárólag. A könyvek az iskola könyvtárában adhatók le.

9. November 3-án, szombaton du. 4-től „Templomi nyílt nap” lesz templomunkban kisebb és nagyobb gyermekek számára, sok érdekességgel!