Hirdetések

Hirdetések

Évközi 26. vasárnap
2012. szeptember 30.

1. Ma, szeptember 30-án a 9-es mise után megbeszélés lesz a hittan teremben az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleivel!

2. Október elsejétől, azaz, most hétfőtől az esti misék egy órával korábban, vagyis este 6-kor kezdődnek. Október hónapban, templomunkban minden este 6-kor, illetve az esti mise előtt fél órával közösen imádkozzuk a Rózsafüzér imádságot családjainkért és népünkért.

3. Templomunk búcsúi ünnepét idén október 7-én, jövő vasárnap üljük. Az ünnepi szentmisét Mazgon Gábor atya, az Esztergomi Szeminárium prefektusa fogja bemutatni. A búcsú napján de. csak ½ 11-kor lesz mise!

4. A búcsúi agapéhoz szeretettel kérünk sós illetve édes süteményt, amit a sekrestyében vagy az irodában lehet leadni.

5. Most hétfőn, október 1-én a Bibliaóra, kivételesen, elmarad.

6. Kedden, október 2-án lesz templomunk nagytakarítása, a reggeli mise után.

7. Csütörtökön, október 4-én a hónap első csütörtökje lesz. A reggeli mise után este 9-ig egész napos Szentségimádás lesz a templomban.

8. Pénteken, október 5-én a hónap első péntekén nem csak este 6-kor, hanem reggel ½ 7-kor is lesz szentmise.

9. Szombaton, október 6-án lesz a Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. A kerület fiataljai reggel ½ 8-kor találkoznak a Nyugati pályaudvar jegypénztáránál.

10. Október 13-án, szombaton lesz az idei „72 órás nagytakarítás”. Szeretettel várjuk a tettre kész fiatalok jelentkezését!

11. Életének 68. évében, papságának 40. évében most csütörtökön, szeptember 27-én elhunyt Varga István atya, aki Pécelről hozzánk is többször jött misézni. Temetése csütörtökön lesz, október 4-én 11 órakor a tóalmási katolikus temetőben. Imádkozzunk lelke üdvösségéért!