Hirdetések

Hirdetések

Évközi 19. vasárnap

2012. augusztus 12.

1. Augusztus 15-e, Nagyboldogasszony ünnepe kötelező főünnep. Szentmise délelőtt 9-kor és este 7-kor lesz.

2. Augusztus 16-án, csütörtökön templomunkban, sajnos, nem lesz mise.

3. Augusztus 20-án templomunkban csak délelőtt 10-kor lesz mise, az ünnepi szentmise du. 5-kor kezdődik a Szent István Bazilika előtti téren, ahová bíboros főpásztorunk szeretettel hívja a kedves Testvéreket is.

4. Az idei Ligeti Ökumenikus Fesztivál szeptember 9-én lesz, vasárnap, amelynek keretében a házi készítésű „Nem krémes, de édes” süteményverseny díjazására is sor kerül. A verseny tétje a vándorkupa, amit tavaly a pogácsa versenyen mi hoztunk el. Köszönettel fogadunk támogatásokat és tombola felajánlásokat!

5. Rákoshegyi Családok Egyesülete 5 napos autóbuszos zarándokutat szervez MEƉUGORJE - ba 2012. október 19 – 23. között. Részletek itt olvashatók: www.csaladegyesulet.hu

6. Amíg tehetjük, törekedjünk részt venni hétköznap is szentmisén.