Hirdetések

Hirdetések

Évközi 17. vasárnap
2012. július 29.

1. Július 1-től kezdetét vette a nyári irodai- és hétvégi miserend: augusztus végéig szombaton csak este 7-kor, vasárnap pedig csak reggel 9-kor és este 7-kor van mise. Irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik a hétköznapi és vasárnapi misék után.

2. A héten ugyan első csütörtök lesz, de szentségimádás csak délután 5-től 9-ig lesz, pénteken pedig, csak este 7-kor lesz szentmise.

3. Augusztus 20-án templomunkban csak délelőtt 10-kor lesz mise, az ünnepi szentmise du. 5-kor kezdődik a Szent István Bazilika előtti téren. Bíboros főpásztorunk szeretettel hívja a kedves Testvéreket is. A kerületből Rákoscsaba-újtelepről szerveznek buszt, ahová ligeti testvérek jelentkezését is várják 500,- forint útiköltség befizetésével. Részletekről Csombor Tibornénál lehet érdeklődni.
Tel.: 0630/997-0951

4. Nyáron többeknek lehetőségük van könnyebben részt venniük hétköznap is a szentmisén. Bátorítani szeretnénk mindenkit, hogy merjen élni a lehetőséggel!