Hirdetések

Hirdetések

Urunk mennybemenetele

2012. május 20.

1. Köszönjük mindazok segítségét, akik segítettek képviseltetni egyházközségünket a szombati „Ligeti pikniken”.

2. Május 28-ára, Pünkösdhétfőre egyházközségünk külön meghívást kapott, hogy mutatkozzon be az idei „Főegyházmegyei Karizmák Ünnepén” Máriaremetén. Nagyon örülnénk, ha csak néhány órára is, de minél többen jelen tudnánk lenni a reggel 9-től késő délutánig tartó programokon!

3. Pünkösdhétfőn a szentmise és a májusi litánia, kivételesen reggel 7-kor lesz!

4. Májusban mindennap este 7-kor közösen imádkozzuk a májusi litániát, illetve amikor van esti mise, előtte fél órával.

5. A június végi „Napközis tábornak”, illetve a július eleji „Integrált napközis tábornak” a Jelentkezési lapja az ingyenes újságos asztalnál található. Kérdéssel a szervezőkhöz is lehet fordulni, akiknek elérhetősége a Jelentkezési lapon olvasható.

6. A szervezők meghosszabbították az idei Főegyházmegyei Táborba való jelentkezési határidőt. A Bodajk-balinkai táborba 13-18 éves fiatalokat várnak. Jelentkezési lap a plébánián vagy a sekrestyében igényelhető.