Hirdetések

Hirdetések

Húsvét 6. vasárnapja
2012. május 13.

1. Ma az esti mise után a Szentlélek szeminárium imacsoport tagjaival lesz egy megbeszélés a hittanteremben.

2. Szombatra, május 19-ére a Heltai téri „Ligeti piknikre” a mi egyházközségünk is kapott meghívást, ahová szeretettel várjuk kedves testvéreket.

3. Szombaton, május 19-én, az esti mise után Pandy Piroska operaénekes és Tarr Mari a Madách Színház legendás súgója „Ave Maria!” című műsorukkal köszöntik égi Édesanyánkat templomunkban. A belépés díjtalan!

4. Májusban mindennap este 7-kor közösen imádkozzuk a májusi litániát, illetve amikor van esti mise, előtte fél órával.

5. A június végi „Napközis tábornak”, illetve a július eleji „Integrált napközis tábornak” szórólapjai az ingyenes újságos asztalnál találhatók. Információval a szervezőknél is lehet, akiknek elérhetősége a Jelentkezési lapon olvasható.