2008. április 6.

HIRDETÉSEK

Húsvét 3. vasárnapja
2008. április 6.

1.) Ma a 9.00 órai szentmisén négy elsőáldozó járul először az Úr asztalához, részesülve az ő áldozati lakomájából. Imádkozzunk értük, hogy hozzátartozóik biztatása és jó példája által, egész életükben élni tudjanak az Eukarisztia adta kegyelemmel.
2.) Jövő vasárnap, április 13-án du. 3.00 órától Fészek klub összejövetel lesz a hittanterembe, ahová szeretettel várjuk a kedves szülőket és gyerekeket egyaránt. Többek között most lesznek megbeszélve a Fészek tábor részletei is.
3.) Szintén jövő vasárnap, az esti szentmise után Szentlélek szeminárium lesz, ahová szeretettel várunk mindenkit.
4.) Akik még nem adták le a Jelentkezési lapot a nyári hittanos táborba, szíveskedjenek még a héten eljuttatni a sekrestyébe vagy a plébániára.
5.) Néhány nyári programra hívnánk fel a figyelmüket:
- 2008. június 8-15. (vasárnaptól vasárnapig):
Lourdes-i zarándoklat.
Utazás: autóbusszal (első éjszaka buszon alvás), 6 éjszaka szálláson.
Elhelyezés: 2-3-4-6 ágyas szobákban (jelentkezés szerint).
Étkezés: 6 reggeli, 4 vacsora. Lelki vezető: Tál Zoltán atya.
Részvételi díj: 45 000 Ft/fő (utazás, biztosítás) + 170 € (szállás, étkezés).
Előleg: 20.000 Ft
Jelentkezés: Kis Károlynénál a 0630/323-4813-as telefonszámon lehet. Részletek szórólapon és a Hirdetőtáblán olvashatók.
- 2008. július 15-20. (keddtől vasárnapig): Fészek tábor gyermekes családok részére – nem csak rákosligetiek számára!
Erdélyben, Székelyudvarhely és Csíkszereda között, Szentegyházasfalu közelében, Vargyas patak völgyében található Szeltersz campingben. A szállás: sátras vagy fa- illetve kőházakban lesz; az étkezés: helyben a camping konyháján ill. sajátból. Az utazás autóbusszal történik.
Költségek:
- kőházban: 34.700,-/felnőtt; 24.700,-/gyerek (10 évesig)
- sátoros szállással (saját sátorral): 93.800,-/család (2 felnőtt + 2 gyerek)
Érdeklődni a sekrestyében vagy a plébánián lehet.
- 2008. július 30-augusztus 2-ig: Kassa - Kárpátalja - Észak Erdély.
Elhelyezés: 1 éj Mezőváriban, 1 éj Visken, 1 éj Koltón faluturizmus keretében, vendégszerető magyar családoknál 2-3 ágyas szobákban (fürdőszoba használattal).
Utazás: légkondicionált autóbusszal.
Ellátás: félpanziós, az első nap vacsorától, az utolsó nap reggeliig.
Részvétei díj: 29.000 Ft. Jelentkezés: 15.000 Ft előleg befizetésével