2008. március 23.

HIRDETÉSEK

Húsvétvasárnap
2008. március 23.

1.) Ma Húsvétvasárnapja van, Jézus feltámadását ünnepeljük. Mindenkinek a Feltámadott örömét és fényét kívánjuk. Ételszentelés a 9-es mise végén lesz.
2.) Húsvéthétfőn vasárnapi miserend lesz.
3.) A Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe, Húsvét nyolcada miatt, idén nem március 25-én, hanem március 31-én lesz megünnepelve.
4.) Szombaton du. 3.00 órakor Film klub lesz a plébánián
5.) Április 2-án, szerdán csíksomlyói út megbeszélése lesz a plébánián, az esti szentmise után.
6.) Július első hetében 6 napos tábort szervezünk általános iskolás gyerekeknek Aszófőre június 30-július 5-e között. Jelentkezni a Jelentkezési lap kitöltésével lehet.
7.) A CD-k Böjte atya előadásának hanganyagával, jövő vasárnap vehetők át a sekrestyében.
8.) A Rákoscsaba Újtelepi templomban Április 1-én, kedden lelkigyakorlat lesz „Élet a Lélekben” címmel, amely este 7 órakor kezdődik. Mindenkit szeretettel várnak.