Húsvét 4. vasárnapja

2012. április 29.

1. Papi és szerzetesi hivatások vasárnapja van. Imádkozzunk, hogy a fiatalok bátran merjenek válaszolni az Úr hívó szavára!

2. Május 1-től az esti szentmisék 7-kor kezdődnek.

3. Májusban minden nap elimádkozzuk a májusi litániát este 7-kor, amikor van este mise, előtte fél órával.

4. A héten a hónap első csütörtöke lesz. Reggeli szentmisét követően este 9-ig egész napos Szentségimádás lesz a templomban, majd szombaton is a reggeli mise után, illetve vasárnap az esti mise előtt 1 órával.

5. A héten a hónap első pénteke lesz. Szentmise reggel ½ 8-kor és este 7-kor lesz. Elsőpéntekes testvérek megszokott időben lesznek meglátogatva.

6. Május 1-én Rákosmenti Majális lesz a központban, ahol, mint „Rákosmenti Katolikus Plébániák” mi is megtalálhatók leszünk. Mindenkit szeretettel várunk a sátrunkhoz!