Hirdetések

Hirdetések

Húsvétvasárnap
2012. április 8.

1. Mindenekelőtt, szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik a szentsír és a templom takarításával és díszítésével, valamint liturgikus szolgálatukkal hozzájárultak az idei ünnepünk méltó megünnepléséhez.

2. Ma a ½ 11-es mise keretében 3 felnőtt testvérünk részesül a beavató szentségekbe: Keresztség, Bérmálás és Szentáldozás. Imádkozzunk értük!

3. Húsvéthétfőn csak reggel 9-kor és este 6-kor lesz szentmise. Az esti misét Bíró László püspök atya fogja celebrálni Csekovszky Árpád halálának 15. évfordulója alkalmából.

4. Elsőpéntekes testvérek nem Nagypénteken, hanem e héten, április 13-án lesznek meglátogatva.

5. A gyermekek elsőáldozása jövő vasárnap lesz a reggeli 9-es misén. Imádkozzunk értük!

6. A sekrestyében még kapható CD, amin a virágvasárnapi gitáros keresztút hanganyaga hallható.

7. Az idei „72 órás tavaszi nagytakarítás” április 13-án és 14-én lesz, pénteken és szombaton reggel 9-től. Örömmel vesszük a további jelentkezéseket a közösségi ház kertjének rendezéséhez, idősebb testvéreinknél házkörüli munkához, a faültetéshez illetve fakivágáshoz.

8. Várjuk az érdeklődők jelentkezését a Rákosmenti Katolikus Plébániák Asztalitenisz Bajnokságára, amely április 28-án, szombaton lesz, délután 2-től lesz a kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola aulájában.