Hirdetések

Hirdetések

Évközi 5. vasárnap

2012. Február 5.

1. A héten Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe volt. Gyertyaszentelés ma is lesz a ½ 11-es mise keretében.

2. A héten Szt. Balázs püspök és vértanú ünnepe volt. Balázsáldás ma is lesz a misék végén.

3. Ma, február 5-én, a hónap első vasárnapja van. Az esti 6-os mise előtt imaóra lesz.

4. Szombaton, február 11-én este 6-tól kerül megrendezésre a Vigyázó Sándor Művelődési Házban Kaszap István Alapítvány Jótékonysági Bálja. Mindenkit szeretettel hívnak és várnak!

5. Szombaton, február 11-én este 6-tól kezdődik a KAFA, Katolikus Farsangi Bál is, amely, jelentős érdeklődésre való tekintettel, az iskola tornatermében lesz megrendezve. Szeretnénk segítséget kérni padok/székek pakolásában és rendezésében: péntek de. 10-től illetve péntek du. 2-től 4-6 fő 2-3 órára ill. vasárnap du. 2-től minél többen. Aki tud, kérjük, jelezze minél hamarabb!

6. Köszönettel fogadunk sós illetve édes süteményt a KAFA bálba, valamint tombola felajánlásokat. Egyúttal köszönjük azok támogatását, akik a báli belépőjegy- illetve támogatói jegy vásárlásával, valamint játékok és mesekönyvek felajánlásával hozzájárulnak a kárpátaljai aknaszlatinai óvoda támogatásához.

7. Jövő vasárnap az esti mise után Szentlélek szeminárium lesz.

8. Február 15-én, szerdán este testületi ülés lesz.

A rendőrség kéri, hogy akinek tudomása van bajbajutott idős, beteg vagy segítségre szoruló hajléktalanról, hívja a kerületi kapitányságot.

Telefon: 1/253-2312