Hirdetések

Hirdetések

Évközi 3. vasárnap
2012. Január 22.

1. Köszönjük mindazoknak, akik hozzájárultak a csütörtöki agapéhoz!

2. Ma este, január 22-én az esti mise után Eperjes Károly színművész tesz tanúságot megtéréséről templomunkban. A belépés díjtalan.

3. Szerdán, február 25-én délelőtt 10-től Baba-mama klub lesz a közösségi házban, ahová szeretettel várják a kisgyermekes mamákat és gyermekeiket.

4. Pénteken, január 27-én este 6-kor Vigyázó Sándor Művelődési Házban, a rákosmenti plébániák szervezésében megtekinthető „Péter és Néró” c. rockopera. 800,- forintos jegyek kaphatók a sekrestyében vagy a plébánián, irodai időben.

5. Az idei KAFA, Katolikus Farsangi Bálra, amely február 11-én, szombaton lesz este 6-tól a Gregor József Általános Iskolában, köszönettel fogadunk tombola felajánlásokat, valamint játékokat és mesekönyveket. Ezeket, a bevétellel együtt, egy kárpátaljai óvodának fogjuk továbbítani. Belépő- és támogatói jegyek a mise végén igényelhetők a kijáratnál vagy a sekrestyében, illetve hétköznap a plébánián.

6. Január 30-ával folytatódnak a hétfői Bibliaórák és a szerdai alkalmak felnőtt keresők részére.