"Jót tenni jó!"

"Jót tenni jó!"

Kedves Testvérek!

Idén első ízben kerül megrendezésre kerületünk Fő terén az adventi vásár 2011. december 5-től , hétfőtől.
A többi felekezettel együtt, katolikus közösségeink is jelen lesznek az egyik pavilonban, ahol jótékonysági adventi vásárra várunk mindenkit. Az adományok és a vásár bevétele a kerület szociális intézményeinek támogatására lesz fordítva.
A pavilon a következő időszakokban lesz nyitva (2011. december 24-ig):
- hétfőtől péntekig 15.00-18.00,
- szombaton és vasárnap 11.00-19.00

Amibe kérjük a segítséget:
- egyrészt az olyan igényes ajándéktárgyaknak a felajánlásával, ami meghozza az adományozók kedvét (az lehet saját kezűleg készített vagy vásárolt). Ezeket a plébánián lehet leadni (lehetőleg irodai időben), a sekrestyében szentmisék előtt vagy után, vagy akár közvetlenül a Fő téren a pavilonban;
- másrészt arra a heti két alkalomra lehet jelentkezni , de akár csak egyre is, amikor a mi plébániánk lesz a pavilon házigazdája:
= hétfőnként (dec. 5., 12., 19.) 15.00-18.00 illetve
= szombatonként (dec. 10., 17., 24.) 14.00-16.30.

Jelentkezni lehet:

* személyesen a plébánián vagy a sekrestyében,
* telefonon, sms-ben vagy e-mailben.

Egyúttal szeretettel hívunk mindenkit Advent harmadik szombatján, december 10. 17.00 órakor a Fő térre, amikor katolikus közösségeink gyújtják meg a harmadik gyertyát, azt követően pedig, 17.15-től a színpadon a kerület katolikus plébániák együttes kórusának a fellépése lesz.

Számítunk mindenki segítségére!
Ha bármi kérdés van, bátran lehet kérdezni!

Szeretettel,
József atya