2007. november 25.

HIRDETÉSEK

Krisztus király vasárnapja
2007. november 25.

1.) Ma Krisztust, mint mindenség királyát ünnepeljük. Ez egyben az egyházi év utolsó vasárnapja is. Délután 5.00 órától imaóra lesz a templomban. Jövő vasárnap Advent első vasárnapja lesz, amivel kezdetét veszi az új egyházi év.
Adventben minden hétköznap (hétfőtől szombatig) reggel ½ 7-kor kezdődnek a Rorate szentmisék. Szerdánként is csak reggel lesz szentmise.
2.) Ma országos gyűjtés van a Karitász javára. Kedves testvérek adományait az Egyházmegyei Karitász Központ támogatására fogjuk továbbítani. Nagy lelkű adományaikat hálásan köszönjük.
3.) Szombaton, december 1-én, a fiatal családok mindenkit szeretettel hívnak adventi koszorúkötésre, délután 3.00 órától a hittanteremben. Várjuk mindazokat, akik saját maguk vagy szeretteik számára szeretnének saját készítésű adventi koszorút. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.
4.) Akik szívesen ajánlanak fel fenyőfát templomunk karácsonyi díszítésére, szíveskedjen azt a sekrestyében vagy az irodában jelezni.
5.) Köszönjük mindazok támogatását, akik anyagiakkal is támogatták egyházközségünk működését. Kérjük mindazok segítségét, akik fontosnak tartják egyházközségünk fennmaradását. Hozzájárulásukat átutalással, csekken illetve személyesen rendezhetik a sekrestyében vagy a plébánián. A püspöki kar által megjelölt irányösszeg: éves jövedelem 1%-a.

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

NOVEMBERI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy azok, akik orvosi kutatásra adják magukat, és valahányan törvényhozói tevékenységben foglalatoskodnak, mindig mély tiszteletet tápláljanak az emberi élet iránt, kezdetétől fogva egészen a természetes befejezésig
Missziós: Hogy a Koreai-félszigeten növekedjék a kiengesztelődés és a béke szelleme.