Hirdetések

Hirdetések

Évközi 31. vasárnap

2011. október 30.

1. Halottak napja előestéjén, azaz kedden az esti mise után gyertyás körmenetben Rákosliget néhai temetőjét jelző kereszthez gyalogolunk fel. Hozzunk magunkkal mécsest illetve gyertyát!

2. Csütörtökön, november 3-án, a hónap első csütörtök lévén, reggeli mise után este 6-ig egész napos csendes Szentségimádás lesz a templomban.

3. Pénteken, november 4-én a hónap első pénteke lesz. Szentmisék reggel ½ 8-kor és este 6-kor lesznek. Első péntekes testvérek megszokott időben lesznek meglátogatva.

4. Szombaton, november 5-én, este 6-kor kezdődik a „Hubertusz Buli”, őszi mulatság 14 év feletti fiataloknak Rákoscsaba Főplébánia szervezésében a Péceli úti KatKörben. A szervezők előzetes jelentkezést kérnek. A ligeti fiatalok jelentkezését legkésőbb november 1-ig várjuk. Részletek a Hirdetőtáblán és plébániánk honlapján olvashatók.

5. Jövő vasárnap, november 6-án a ½ 11-es mise után hallhatunk részleteket Szabó László tolmácsolásában a „Vajk megkeresztelkedése” című képről, annak történetéről és restaurálásáról, amely templomunkban látható.

6. Köszönetet szeretnénk mondani mindazoknak, akik egyházi hozzájárulásukkal támogatták plébániaközösségünket. Előre köszönjük azoknak is, akik támogatásukat személyesen, csekken vagy átutalással ezután kívánják eljuttatni hozzánk!