Hirdetések

Hirdetések

Évközi 30. vasárnap

Missziós vasárnap

2011. október 23.

1. Ma országos gyűjtés van a Missziók javára. Kérjük kedves Testvérek nagylelkű támogatását.

2. Pénteken, október 28-án este 7-től, „Családok Éve” programsorozat keretében „Az örökség” c. film megtekintésére kerül sor a Közösségi Házban, ahová szeretettel várunk mindenkit.

3. November 1-én, kedden, az esti mise után gyertyás körmenetbe a volt rákosligeti temetőbe megyünk ki, ahol a református és evangélikus testvérekkel együtt imádkozunk Halottak napja előestéjén.

4. November 5-én, szombaton este 6-kor kezdődik a „Hubertusz Buli”, őszi mulatság 14 év feletti fiataloknak Rákoscsaba Főplébánia szervezésében a Péceli úti KatKörben. A szervezők előzetes jelentkezést kérnek. A ligeti fiatalok jelentkezését legkésőbb november 1-ig várjuk. Részletek itt olvashatók: http://rakosliget.plebania.hu/node/393

5. A „Vajk megkeresztelkedése” című képről, amely templomunkban látható, annak történetéről és restaurálásáról november 6-án, vasárnap a ½ 11-es mise után hallhatunk részleteket Szabó László tolmácsolásában.

6. A templom „ingyenes újságasztalán” található kerületünk valamennyi plébániájának és templomának frissített címjegyzéke, irodai- és miserendje.

7. A „Ligeti Misszió” következő száma Adventre fog megjelenni. Szívesen veszünk írásokat, beszámolókat, vers- illetve könyvajánlásokat.

8. Köszönetet szeretnénk mondani mindazoknak, akik egyházi hozzájárulásukkal támogatták plébániaközösségünket. Előre köszönjük azoknak is, akik támogatásukat személyesen, csekken vagy átutalással ezután kívánják eljuttatni hozzánk! Egyházi hozzájárulásról bővebben itt olvashatók: http://rakosliget.plebania.hu/hozzajarulas