2011. október 16.

1. Köszönjük mindazoknak, akik szombaton, október 15-én a „72 órás megmozdulás” keretében időt szakítottak, hogy szebbé tehessük a közterületet és a rászorulók otthonait.

2. Hétfőn, október 17-én a Kaszap Alapítvány ingyenes ruhaelviteli lehetőséget tart a Péceli úti székházban. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.

3. Szerdán, október 19-én délelőtt 10:00 órától Baba-mama klub lesz a Közösségi Házban.

4. Szombaton és vasárnap, október 22-én és 23-án koncertek lesznek Liszt Ferenc születésének emlékére a rákoscsabai főplébánia templomban. Részletek a szórólapon olvashatók.

5. Október 28-án, pénteken este 7-től, „Családok Éve” programsorozat keretében „Az örökség” c. film megtekintésére kerül sor a Közösségi Házban, ahová szeretettel várunk mindenkit.

6. A templom „ingyenes újságasztalán” található kerületünk valamennyi plébániájának és templomának frissített címjegyzéke, irodai- és miserendje.

7. A „Ligeti Misszió” következő száma Adventre fog megjelenni. Szívesen veszünk írásokat, beszámolókat, vers- illetve könyvajánlásokat.

8. Köszönetet szeretnénk mondani mindazoknak, akik egyházi hozzájárulásukkal támogatták plébániaközösségünket. Előre köszönjük azoknak is, akik támogatásukat személyesen, csekken vagy átutalással ezután kívánják eljuttatni hozzánk!

Látogasson el honlapunkra: