Szeretetnyelv - irodalmi est a szerelemről

Szeretetnyelv - irodalmi est a szerelemről

Előadják: Kéri Kitty és Oberfrank Pál színművészek

Időpont: 2011. szeptember 23. (péntek) 19 óra
Helyszín: Csekovszky Árpád Művelődési Ház
(1172 Budapest XVII. kerület, Hősök tere 9.)

Belépés: ingyenes!

Pódiumműsor, mely a férfi és a nő párbeszédére épül, a félreértett szavakról, az egymás mellett való elbeszélésről, az oda (nem) fordulásokról. Rólad, rólam és Róla, aki minden szeretet Mestere. Az est során a világirodalom klasszikusaiból és kortárs alkotók legszebb verseiből hallhatunk gyöngyszemeket.

Az Ars Sacra Alapítvány kezdeményezésére született mű, mely Miklya Luzsányi Mónika válogatása és szerkesztése, immár 12. előadását ünnepelheti. Az előadás a "Családok éve" programsorozat részeként, a Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya plébániaközösség meghívására, a Szakrális Művészetek Hetének keretében érkezik Rákosmentére.

Köszönjük Riz Levente polgármester támogatását!