2011. július 24.

1. Ma az esti mise után szeretettel várjuk a napközis tábor segítőit a plébániára egy tábori kiértékelésre, illetve élményeink és tapasztalataink megbeszélésére.

2. Szombaton, július 30-án délután 2-kor kezdődik a Rákosmenti Plébániák I. Asztalitenisz Bajnoksága, amely a Mavex SE kőbányai versenytermében lesz. Szeretettel várjuk szurkolásra a kedves testvéreket. Akik személyautóval jönnek, kérjük, jelezzék, ha van még szabad hely az autójukban. Bővebb információ a Hirdetőtáblán és plébániánk honlapján olvashatók.

3. Jövő vasárnap, az esti mise után „Nyáresti klub” lesz a közösségi háznál, ahová szeretettel várunk minden korosztályt. Ezek az esték kéthetente vannak, az esti mise után.

4. Ezen a héten a hétköznapi misék megszokott időben lesznek.

5. A hittanteremben kapható egyházközségünk emblémájával díszített póló.

JÚLIUSBAN ÉS AUGUSZTUSBAN

- elmarad a szombat reggeli és a vasárnapi ½ 11-es mise, ez azt jelenti, hogy szombaton csak este 7-kor, vasárnap pedig csak reggel 9-kor és este 7-kor lesz mise;
- irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik, a hétköznapi és vasárnapi misék után.