2011. július 10.
1. Jövő vasárnap „Nyáresti klub” lesz a közösségi háznál az esti mise után, ahová szeretettel várunk minden korosztályt. Ezek az esték júliusban és augusztusban lesznek kéthetente, az esti mise után.

2. Ezen a héten a hétköznapi misék a megszokott időben lesznek.

3. A hittanteremben kapható egyházközségünk emblémájával díszített póló.

4. Július 30-án, szombaton délután megrendezésre kerül a Rákosmenti Plébániák I. Asztalitenisz Bajnoksága a Mavex SE kőbányai versenytermében. A versenyen plébániánként 5-5 játékos vehet részt korhatár nélkül. Akik a rákosligeti plébánia színébe szeretnének indulni, előtte való szombaton, július 23-án délután 3.00 órára várjuk a selejtezőre, ami a plébánián lesz. Bővebb információ a Hirdetőtáblán és plébániánk honlapján olvashatók.

JÚLIUSBAN ÉS AUGUSZTUSBAN

- elmarad a szombat reggeli és a vasárnapi ½ 11-es mise, ez azt jelenti, hogy szombaton csak este 7-kor, vasárnap pedig csak reggel 9-kor és este 7-kor lesz mise;
- irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik, a hétköznapi és vasárnapi misék után.