Úrnapja
2011. június 26.

1. Ma Krisztus szent testének és szent vérének az ünnepe van, közismert nevén Úrnapja. Az úrnapi körmenet idén is a ½ 11-es mise után van.

2. A héten első péntek lesz. Júliusban és augusztusban is, első pénteken csak reggel lesz mise.

3. Jövő vasárnaptól júliusban és augusztusban, szeretettel várunk minden korosztályt az esti misék után, a két hetente sorra kerülő „Nyáresti klubra” a közösségi háznál.

4. A hittan teremben kapható egyházközségünk emblémájával díszített póló, ami még az előző megrendelésből maradt.

5. A Ligeti Misszióba szánt cikkeket, írásokat e-mailbe vagy postaládába lehet leadni, az adományokat a templomban bejáratánál található perselybe lehet bedobni.

6. A legutóbbi klub délutánon agyagból készített tárgyak ki lettek égetve és a hittan teremben átvehetők.

JÚLIUSBAN ÉS AUGUSZTUSBAN
- elmarad a szombat reggeli és a vasárnapi ½ 11-es mise, ez azt jelenti, hogy szombaton csak este 7-kor, vasárnap pedig csak reggel 9-kor és este 7-kor lesz mise;
- irodai ügyintézés nem a plébánián, hanem a sekrestyében történik, a hétköznapi és vasárnapi misék után.