Hivatástisztázó lelkigyakorlat

Hivatástisztázó lelkigyakorlat

Dicsértessék a Jézus Krisztus!
Tisztelt Hölgyem / Uram!

Szeretném felhívni Ön és az Egyházközség figyelmét, hogy a Ferences Szegénygondozó Nővérek szervezésében 1 hetes hivatástisztázó lelkigyakorlat veszi kezdetét 2011. július 17-vel Mátraverebély – Szentkúton. Melyre szeretettel várnak a nővérek minden leányt, aki még nem döntött vagy még nem tud dönteni életállapotával kapcsolatban. A nővérek nem csak azokat a lányokat várják, akik szerzetesi hivatásban gondolkodnak, hanem azokat a lányokat is, akik a házasságra, a családra vágynak. A lelkigyakorlat része, hogy minden évben mindig más nagycsaládos házaspár tesz bizonyságot házasságukról.
Ez a lelkigyakorlat a lányoknak mindezen kérdések eldöntésében, megélésében, segítséget nyújt. Így közelebb jutnak arra a kérdésre életükkel kapcsolatban, hogy mire hívott meg Isten, mi az én feladatom, mely által közösségének aktív és teljes értékű tagjává válhat. Mindez a lányokon és az Istennel való kapcsolatukon múlik. A nővérek ezekre a kérdésekre segítenek megtalálni a választ.

Tisztelettel:
Szabóné Eszéki Anita