2007. október 14.

HIRDETÉSEK

2007. október 14.

1.) Most vasárnap, az esti szentmise után Szentlélek szeminárium lesz, ami kiscsoportos beszélgetéssel és Agapéval folytatódik.

2.) Szombaton, október 20-án délután 3.00 órától Idősek klubja összejövetele lesz a plébánián. Várjuk azon idős testvéreket, akik szívesen eltöltenének néhány órát egy kis beszélgetéssel, egy forró tea vagy üdítő elfogyasztásával.

3.) Jövő vasárnap Missziós vasárnap lesz, egyben országos gyűjtés is a missziók javára. Kérjük kedves testvérek nagylelkű támogatását.

4.) Októberben minden nap Rózsafűzért imádkozunk este 6 órától, az esti szentmisék előtt 5.00 órától.

5.) Elkészült egyházközségünk lapja, a Ligeti Misszió legújabb száma, ami ingyen elvihető az újságos asztalról. Egyúttal kedves testvérek figyelmébe ajánljuk az újságos asztalnál található többi újságot is. Többek között az Adoremus októberi számát, valamint a Família, az Új Ember, a Keresztény Élet, és a többi heti és havi újságokat.

A hét jeles napjai:

Minden névnapját ünneplő testvérünknek

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

OKTÓBERI imaapostolság szándékai:

Általános: Hogy a kisebbségben élő keresztényeknek legyen erejük és bátorságuk ahhoz, hogy éljék a hitet, és kitartsanak a hit tanúsításában.
Missziós: Hogy a missziós világnap kedvező alkalmul szolgáljon ahhoz, hogy minden megkereszteltben egyre mélyebb missziós tudatot ébresszen.