Hirdetések

Hirdetések

Nagyböjt 2. vasárnapja

2011. március 20.

1. Nagyböjtben minden pénteken délután 5-től keresztúti ájtatosságot imádkozunk. Ezen a héten házaspárok előimádkozásával fogjuk végezni. A többi alkalmakra várjuk családok illetve közösségek jelentkezését.

2. Március 26-án, szombaton este 7-től Proszenyák Róbert „’Nincs több érv?’ – tanúságtétel halálközeli élményeimről” címmel fog előadást tartani templomunkban.

3. Március 26-án, szombaton kirándulni megyünk Törökmezőre. Indulás reggel 9-kor a plébánia elől Nagymarosig, ahonnan a 7 km-es, kb. 200 m szintkülönbségű távolságot gyalogosan illetve autóval is meg lehet tenni a turistaházig. Aki tud, hozzon labdát, tollast, frízbit, stb. Visszaérkezés kb. délután 5-re várható. Jelentkezni legkésőbb előtte való péntek délig lehet a plébánián személyesen, telefonon vagy e-mailben.

4. Április 2-án, szombaton az esti mise után Képmeditáció lesz a templomban.

5. Április 3-án, vasárnap az esti mise után a sashalmi fiatalok nagyböjti oratóriumot adnak elő templomunkban. Egyben az esti mise zenei szolgálatát is ők adják.

6. Kaszap István születésének emlékére Székesfehérváron emlékmise lesz március 26-án. A Kaszap Alapítvány kuratórium tagjai várják azok jelentkezését, akik szeretnének jelentkezni a délután 2-kor induló külön buszra. Részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.

7. Az idei csíksomlyói zarándoklatra kerületből idén is szerveznek buszos zarándoklatot, amelyről részletek a Hirdetőtáblán olvashatók.

8. A lengyelországi zarándoklatra, amely augusztus 22-26. között lesz, április 20-ig lehet jelentkezni a Hirdetőtáblán olvasható elérhetőségen.

9. Megjelent a Ligeti Misszió legújabb száma, amelyben többek között Karitász csoportunk felhívása is olvasható. Szeretettel várjuk segítségre szorulók és segítséget nyújtók jelentkezését.