2011. február 20.

1. Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a katolikus iskolák javára. Kérjük kedves testvérek támogatását.
2. Március 5-én, szombaton az esti mise után Strommer Szilvia, a Magyar Rákellenes Liga lelki segélyszolgálatának vezetője tart előadást templomunkban „A rákbetegség: veszély vagy esély?” címmel.
3. Március 5-től elkezdődik a két hetente megtartandó ministráns foglalkozás a hittanteremben, a ministrálás iránt érdeklődő alsó tagozatos gyerekek részére. Az első alkalom tehát március 5-én, szombaton délután 3-tól.
4. A Rákoscsaba-újtelepi plébánia lelkigyakorlatos alkalmat szervez március 6-án, vasárnap délután 3-tól 6-ig a frissen egyedül maradt családoknak. Részletek és pontos információk a Hirdetőtáblán olvashatók.